0
TV3

Įspūdingą pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (8/5) klubas, kuris F grupės rungtynėse namuose net 101:58 (29:11, 32:16, 30:8, 10:23) nušlavė autsaiderę Stambulo „Bešiktaš“ (1/12) komandą.

Dar pirmajame kėlinyje triuškinančią persvarą įgiję aikštės šeimininkai nuolatos didino savo pranašumą, kuris jau antrojo ketvirčio viduryje viršijo trisdešimties taškų ribą – 47:16. Iškart po didžiosios pertraukos Darko Planiničius keturiais taškais iš eilės dar labiau padidino „Maccabi“ atotrūkį (68:27), kuris trečiojo kėlinio pabaigoje jau gerokai viršijo pusšimtį taškų – 91:35. Svečiams atsilikimą šiek tiek sumažinti pavyko tik per paskutines dešimt minučių.

Izraelio čempionai jau penktadienį gali užsitikrinti vietą ketvirtfinalyje, jei nesėkmes patirs Vitorijos ‚Caja Laboral“ ir Sienos „Montepaschi“ komandos.

„Maccabi“: R.Hickmanas (dvitaškiai 4/5, 5 rez. perd.) ir D.Smithas (tritaškiai 3/3, 9 atk. kam.) – po 16, N.Caneris-Medley 15 (tritaškiai 2/2), D.Planiničius 14, S.Landesbergas 10, Sh.Jamesas 9 (6 atk. kam.).

„Bešiktaš“: R.Minardas 12 (7 atk. kam.), T.Ačikas 8, S.Četinas 7.