Maskvos srities „Chimki“ (14/4) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, VTB Vieningosios lygos reguliarųjį sezoną baigė pergale, kurią pasiekė po itin dramatiškos ir permainingos kovos. Lietuvio auklėtiniai savo aikštėje 82:81 (20:22, 31:17, 17:25, 14:17) palaužė kitą Rusijos klubą – Samaros „Krasnyje Krylja“ (12/6).

Įpusėjus susitikimui aikštės šeimininkai tvirtai pirmavo 51:39, tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė svečiai iš Samaros (64:68). Sužaidus 5 paskutinio ketvirčio minutes rezultatas tapo lygus (73:73).

Intriga aikštėje išliko iki paskutinių akimirkų. Prasidėjus paskutinei minutei Dimitrijus Kulaginas išvedė „Krasnyje Krylja“ į priekį (81:79), tačiau kiek vėliau svarbų tritaškį smeigė Petteris Koponenas. Likus žaisti 3 sekundėms, kamuolį po krepšiu pagavęs progą pelnyti lemiamus taškus turėjo svečių puolėjas Andre Smithas, tačiau jo metimą blokavo Jamesas Augustine‘as. Paskutinei galimybei svečiai turėjo vos 1 sekundę, tačiau Chesterio Simmonso dvitaškis į krepšį neįkrito.

Iškovojęs pergalę „Chimki“ klubas A grupėje užėmė pirmąją vietą ir iškovojo tiesioginį kelialapį į turnyro ketvirtfinalį. Tuo tarpu aštuntfinalyje „Krasnyje Krylja“ susitiks su Liubercų „Triumf“ krepšininkais.

Nugalėtojams po 16 taškų pelnė P.Koponenas (4/6 tritaškiai) ir Krešimiras Lončaras (6/8 dvitaškiai, 7 atk. kam.), 14 – Sergejus Monia (4/6 tritaškiai, 5 rez. perd.), po 13 pridėjo Vitalijus Fridzonas ir Egoras Vialcevas.

Svečių gretose išsiskyrė 17 taškų įmetęs C.Simmonsas (5 atk. kam., 4 rez. perd.), 15 surinko A.Smithas (11 atk. kam.), 13 – Aaronas Milesas (7 atk. kam., 10 rez. perd.).