Ispanijos „Barcelona“ klubo medikų štabas skelbia, kad jų komandos krašto gynėjas Adriano Correia sekmadienįio „La Liga“ rungtynėse prieš „Rayo Vallecano“ susižalojo pakinklinę sausgyslę, dėl ko be futbolo bus priverstas pagyventi iki šešių savaičių.

28-erių metų futbolininkas traumą patyrė 22-ąją rungtynių minutę, kuomet, bandydamas pagauti aukštą perdavimą, nukrito šalia varžovų vartų. Paaiškėjus, kad gynėjas negalės tęsti rungtynių, jį aikštėje pakeitė plaukus persidažęs komandos draugas Danielis Alvesas.

Ispanijos pirmenybių lyderių klubas prastas žinias apie savo žaidėjo traumą paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“, o vėliau apie tai pranešė ir savo tinklalapyje: „Adriano patyrė pakinklinės sausgyslės traumą, ji įplyšo. Manome, kad jis nerungtyniaus nuo keturių iki šešių savaičių“.

Brazilijos nacionalinės rinktinės narys negavo kvietimo į šiandien prasidedančią rinktinių pertrauką, tačiau dėl traumos veikiausiai praleis abu UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mačus su Paryžiaus „Saint-Germain“ ir tris „La Liga“ rungtynes prieš Vigo„Celta“, „Mallorca“ ir „Zaragoza“.

Sekmadienio rungtynės „Barcelona“ futbolininkai laimėjo rezultatu 3-1, dėka vieno Davido Villos ir dviejų Lionelio Messi tikslių smūgių. Dėka šių įvarčių katalonų atakų lyderis L.Messi šį sezoną jau yra pelnęs net 60 įvarčių visuose turnyruose.