0

Pagirtinai žaidusiam J. Valančiūnui ir „Raptors“ nepavyko nutraukti „Heat“ pergalių serijos

Lietuvis pelnė 18 taškų (fotogalerija, 2 video)

Pralaimėjimą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno ir Lino Kleizos Toronto „Raptors“ klubas (26/41), namie 91:108 (19:27, 24:28, 30:21, 18:32) turėjęs pripažinti čempionės Majamio „Heat“ ekipos (51/14) pranašumą.

Majamio krepšininkams tai buvo jau 22 pergalė iš eilės.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 29 minutes, įmetė 18 taškų (7/8 dvit., 4/4 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, suklydo 4 ir prasižengė 2 kartus.

Pirmajame kėlinyje J.Valančiūnas nenusileido Ch.Boshui. Nors pastarasis pelnė 7 taškus, tačiau nesugriebė nė vieno kamuolio. Savo ruožtu lietuvio sąskaitoje buvo 4 taškai ir 3 atkovoti kamuoliai. Beje, visa „Raptors“ ekipa laimėjo kovą po krepšiu. Antrajame kėlinyje „Heat“ įtvirtino dviženklę persvarą ir saugiai laikėsi nuo „Raptors“ komandos.

Po pertraukos kurį laiką situaciją aikštėje nesikeitė, bet baigiantis trečiajam kėliniui „Raptors“ sugebėjo priartėti ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas kėlė intrigą – 73:76. J.Valančiūnas trečiajame kėlinuke pasižymėjo dar 4 taškais, o nors C.Bosho sąskaitoje jų buvo 16, aukštaūgis sugriebė tik 1 atšokusį kamuolį. Tačiau intriga greitai išgaravo. Kai J.Valančiūnas sėdėjo ant suolo, „Heat“ surengė spurtą, po kurio atstatė turėtą persvarą ir nesunkiai ją išlaikė.

„Raptors“: Rudy Gay‘us 27 (8 atk. kam.), Amiras Johnsonas (18 atk. kam.) ir J. Valančiūnas po 18, DeMaras DeRozanas 12 (5/17 met.), Terrence‘as Rossas po 10.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 24 (9 rez. perd.), LeBronas Jamesas 22 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Chrisas Boshas 18.