Ispanijos „La Liga“ čempionate žaidžiami 28 turo susitikimai. Sunkią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje šventė Madrido „Real“ ekipa. Po pirmų 45 minučių minimaliu rezultatu 1-2 atsilikinėjęs „karališkasis“ klubas įspūdingai sužaidė antrojo kėlinio pradžioje ir 5-2 įveikė „Mallorca“.

Šiame susitikime sostinės komandos treneris Jose Mourinho nusprendė leisti pasireikšti mažiau aikštėje laiko praleidžiantiems futbolininkams, bet ne visiems pavyko savo žaidimu portugalą sužavėti. Jau po pirmojo kėlinio aikštę paliko Alvaro Morata ir Alvaro Arbeloa, kuriems ne itin sekėsi svariai prisidėti prie savo ekipos žaidimo.

Šeštą rungtynių minutę įvartį į „Real“ klubo vartus įmušė „Mallorca“ komandos krašto puolėjas Nsue, bet vos po devynių minučių šiame susitikime rezultatą išlygino Gonzalo Higuainas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko puikiai puolime sužaidęs gynėjas Pepe.

Deja, bet po pirmos klaidos šeimininkai nepasimokė ir 21 minutę dar kartą praleido įvartį į savus vartus. Stipriu smūgiu galva svečius dar kartą į priekį išvedė Alfaro.

Kaip ir minėjome, per pertrauką du futbolininkus pakeitęs treneris J.Mourinho stengėsi sustiprinti puolimą. Po keitimo aikštėje pasirodę Karimas Benzema ir Mesutas Ozilas gerokai pagyvino šeimininkų atakas ir per pirmas 15 antrojo kėlinio minučių buvo įmušti net trys įvarčiai.

52 minutę dar kartą šiame mače rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo, tuo tarpu dar po dvejų minučių pirmą kartą „Real“ klubą į priekį išvedė Luka Modričius.

Negana to, 57 minutę dar vieną įvartį į „Mallorca“ komandos vartus įmušė pirmojo tikslaus smūgio autorius G.Higuainas, todėl „Real“ išsiveržė į priekį užtikrintu rezultatu 4-2.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo į aikštę žengęs K.Benzema. Prancūzas, po rezultatyvaus G.Higuaino perdavimo, pelnė penktąjį įvartį ir įtvirtino savo komandos turimą persvarą.