Dramatišką nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės vienuoliktajame ture patyrė Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (6/5) krepšininkai, svečiuose 79:80 (18:19, 22:17, 16:24, 23:20) nusileidę Tel Avivo „Maccabi“ (6/5) komandai.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes R.Kurtinaičio kariauna dar turėjo dviženklį deficitą (44:54), bet jį sugebėjo panaikinti ir likus 3 minutėms iki mačo pabaigos išsiveržti į priekį – 73:72.

Tuomet „Maccabi“ pelnė 7 taškus be atsako ir atsiplėšė – 79:73. Kelvinas Riversas atsakė tritaškiu (76:79), o Ricky Himnas realizavo baudą – 80:76. Per likusį laiką Paulas Davisas pataikė iš toli, tačiau tai nieko nebelėmė.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė R.Hickmanas (4/7 tritaškiai, 11 išprov. praž., 28 naud. bal.)), 16 – Devinas Smithas (7 atk. kam.), 9 pridėjo Shawnas Jamesas.

Pralaimėjusiems Vitalijus Fridzonas įmetė 16 taškų (4/5 tritaškiai), Zoranas Planiničius (9 rez. perd.) ir P.Davisas (9 atk. kam.) – po 13, K.Riversas – 11, Jamesas Augustinas – 10 taškų (9 atk. kam.).