Sekmadienį įvyko dar ketverios Anglijos futbolo taurės turnyro trečiojo rato rungtynės, po kurių vietas ketvirtajame rate užsitikrino "Manchester United" ir "Blackburn Rovers" klubai.

Šalies pirmenybių lyderiai "Manchester United" futbolininkai namuose 2:1 (0:0) įveikė Birmingemo "Aston Villa" vienuolikę.

Pirmą įvartį nugalėtojams 70 tūkst. žiūrovų džiaugsmui 55 minutę pelnė "Manchester United" ekipos debiutantas, buvęs Glazgo "Celtic" (Škotija) ir "Barcelona" (Ispanija) klubų puolėjas iš "Helsinborg" (Švedija) vienuolikės išnuomotas Henrikas Larssonas.

75-ą minutę Milanas Barošas rezultatą išlygino, tačiau susitikimo pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Ole Gunnaras Solskjaeras.

"Blackburn Rovers" futbolininkai svečiuose net 4:1 (3:0) sutriuškino "Everton" ekipą.

Dar dvejose rungtynėse II diviziono klubai namuose sugebėjo atsilaikyti prieš aukštesnio rango komandas ir lygiosiomis pasibaigę susitikimai bus peržaisti:

"Cardiff City" (II) - "Tottenham Hotspur" 0:0
"Sheffield Wednesday" (II) - "Manchester City" 1:1 (0:0)