0

Sekmadienį buvo sužaisti du 29 Anglijos „Premier“ lygos turo mačai.

Permainingos namuose žaidusio „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ rungtynės baigėsi aikštės šeimininkų pergalę rezultatu 3-2.

Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai po tikslaus puolėjo Luiso Suarezo smūgio, tačiau prieš pat pertrauką rezultatą išlygino gynėjas Janas Vertonghenas. Pažymėtina, kad rezultatyvų perdavimą savo komandos draugui atliko puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Garethas Bale‘as.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu „Tottenham“ įvarčiu, kurio autoriumi vėlgi tapo J.Vertonghenas. Likus žaisti kiek mažiau ne pusvalandį iki rungtynių pabaigos „Liverpool“ saugas Stewartas Downingas išlygino rezultatą.

82 susitikimo minutę rungtynių teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Tottenham“ vartus, kurį sėkmingai realizavo „Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerrardas.

Kitame susitikime namuose žaidęs „Newcastle United“ jau per pridėtą teisėjo laiką išplėšė sunkią pergalę prieš „Stoke City“ futbolininkus rezultatu 2-1.

Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį po 67 sustikimo minutę Jonathano Walterso realizuoto vienuolikos metrų baudinio, tačiau nepraėjus nė dešimčiai minučių „Newcastle“ saugas Yohanas Cabaye atstatė rungtynių pusiausvyrą.

Pergalingą įvartį „šarkoms“ pelnė puolėjas Papiss Demba Cisse. Jis buvo užfiksuotas pirmąją pridėto laiko minutę.