„Galatasaray“ žaidėjas pelnė įvartį į savus vartus iš 20 metrų

Tokio įvarčio į savus vartus dar nematėte!

Po UEFA Čempionų lygos lygiųjų 1:1 namie su Gelzenkircheno „Schalke“ turkų „Galatasaray“ nacionalinėje lygoje pirmadienį itin nesėkmingai pradėjo rungtynes su „Orduspor“ – jau 16-ą minutę keisčiausiu būdu pelnytas įvartis į savus vartus.

„Galatasaray“ vartininkas Fernande‘as Muslera smūgiavo nuo savo vartų kamuolį į aikštę, tačiau pataikė į savo komandos draugą Serčuką Inaną. Nuo pastarojo atšokęs kamuolys perskriejo vartininką ir atsidūrė vartuose.

„Orduspor“ iki pertraukos sugebėjo rezultatą padvigubinti – 2:0. Tiesa, antroje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis – „Galatasaray“ futbolininkai pelnė 4 įvarčius ir šventė pergalę 4:2.

Po 23 rungtynių „Galatasaray“ su 46 taškais pirmauja Turkijos lygoje. Jis lenkia artimiausią konkurentą – „Fenerbahce“ kluba 6 taškais. „Orduspor“ sąskaitoje 26 taškai ir 15 vietą turnyre.