Du lietuvius – Mantą Kalnietį ir Simą Jasaitį – savo gretose turintis Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (5/1) Europos taurės „Last 16“ etapą baigė pralaimėjimu. Iki tol be suklupimų žygiavęs Rusijos klubas išvykoje 88:94 (27:21, 21:17, 20:26, 20:30) nusileido Manto Česnauskio atstovaujamai Zielonos Goros „Stelmet“ (3/3) komandai.

„Lokomotiv-Kuban“ jau anksčiau užsitikrino vietą turnyro ketvirtfinalyje – ten jie susikaus su Podgoricos „Budučnost“ krepšininkais. Tuo tarpu Lenkijos ekipa baigė pasirodymą.

Krasnodaro komandos legionieriai iš Lietuvos šiame susitikime iš tolimos distancijos šaudė pro šalį. M.Kalnietis per 34 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

S.Jasaitis ant parketo praleido 21 minutę ir įmetė 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo varžovo pražangą, po 2 sykius suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojus į priekį vedė nesustabdomai rungtyniavęs Walterio Hodge‘o (7/12 dvitaškiai, 10 rez. perd., 39 naud. bal.) ir buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionieriaus Dejano Borovnjako (11/18 dvitaškiai, 12 atk. kam., 30 naud. bal.) tandemas – jie pelnė atitinkamai 29 ir 23 taškus.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo 20 taškų surinkęs Richardas Hendrixas (10/15 dvitaškiai, 10 atk. kam.), 19 pridėjo Derrickas Brownas (7/10 dvitaškiai, 7 atk. kam.), 13 – Nickas Calathesas (11 rez. perd.).