0

Sekmadienį Italijos "Serie A" lygoje žaidžiamos aštuonerios XXIV turo rungtynės.

Nuo pralaimėjimo išvykoje, "Cagliari" ekipai, išsigelbėjo "Milan" komanda.

Massimiliano Allegri auklėtiniai praleido įvartį pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, o antroje mačo dalyje jiems sunkiai sekėsi realizuoti susikurtas progas.

Vis dėlto, 81 minutę "Cagliari" baudos aikštelėje Davide Astore prasižengė prieš Mario Balotelli ir arbitras nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį.

Italijos rinktinės puolėjas lengvai suklaidino vartininką ir užtikrintu smūgiu išlyginęs rezultatą į savo sąskaitą įsirašė trečią įvartį per dvi rungtynes.

Nors likusias 10 minučių "Milan" futbolininkai rungtyniavo turėdami žaidėju daugiau, jiems nepavyko rezultato pakreipti savo naudai.

Kiek netikėtą pralaimėjimą Genujoje, prieš vietos "Sampdoria", patyrė "Roma" ekipa.

Prieš rungtynes vos 17-ą turnyro lentelės vietą užimanti "Sampdoria" tikrai nebuvo laikoma dvikovos favorite, tačiau svečius sugebėjo įveikti užtikrintai 3:1.

"Roma" gretose 69 minutę 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti Pablo Osvaldo.

Ankstyvo Roberto Pereyra įvarčio į "Torino" vartus ir "Roma" kluptelėjimo dėka, į 7-ą turnyro lentelės vietą pakilo Udinės "Udinese" klubas.

Kituose susitikimuose "Parma" ir "Genoa" bei Bergamo "Atalanta" ir "Catania" sužaidė be įvarčių, o "Bologna" ir "Siena" bei "Palermo" ir "Pescara" išsiskyrė taikiais rezultatais 1:1.

"Serie A" XXIV turo statistika:

"Parma" 0 - 0 "Genoa"

Bergamo "Atalanta" 0 - 0 "Catania"

"Bologna" 1 - 1 "Siena"

33' [0 - 1] I. Emeghara 41' [1 - 1] P. Kone

"Cagliari" 1 - 1 "Milan"

45' [1 - 0] S.V.I. Guerrero 81' D. Astori ("Cagliari") - raudona kortelė 82' [1 - 1] M. Balotelli (iš 11 m. baudinio)

"Palermo" 1 - 1 "Pescara"

73' [0 - 1] B. Bjarnason 80' [1 - 1] D. Fabbrini

Genujos "Sampdoria" 3 - 1 "Roma"

56' [1 - 0] M. Estigarribia 69' P. Osvaldo ("Roma") - nerealizavo 11 m. baudinio 73' [2 - 0] G. Sansone 75' [2 - 1] E. Lamela 77' [3 - 1] M. Icardi

Udinės "Udinese" 1 - 0 "Torino"

7' [1 - 0] R. Pereyra