Įspūdingą asmeninį šou surengęs Mantas Kalnietis atvedė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (10/4) klubą į pergalę VTB Vieningosios lygos turnyre. Jo ir Simo Jasaičio atstovaujama ekipa svečiuose 94:87 (19:23, 26:26, 22:16, 27:22) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (5/9) ir pratęsė pergalių seriją iki keturių.

Nuo atsarginių suolelio pakilęs įžaidėjas iš Lietuvos buvo tiesiog nesustabdomas – jis per 35 minutes į varžovų krepšį įmetė 35 taškus (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 18/20 baudos metimai), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau dukart prasižengė, 5 sykius suklydo ir surinko net 38 naudingumo balus.

Kitas Krasnodaro komandos lietuvis S.Jasaitis per 23 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, po 2 sykius suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Taip pat nugalėtojams 13 taškų surinko Aleksandras Maričius (5/8 dvitaškiai, 6 atk. kam.), 11 – Nikas Calathesas (5 rez. perd.).

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs Jerry Jeffersonas (9/14 dvitaškiai, 5 atk. kam., 4 rez. perd.), 12 pridėjo Andrejus Komarovskis, 11 – Zabianas Dowdellas (3/10 dvitaškiai).

„Lokomotiv-Kuban“ B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, užima trečiąją vietą, Krasnojarsko krepšininkai žengia septinti.