Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos rinktinės lyderė Diana Rasimovičiūtė užėmė 40-ąją vietą.

Pasaulio čempione tapo nė karto šaudykloje nesuklydusi ukrainietė Aliona Pidgrušnaja - 21 min. 2,1 sek. 26-erių metų Ukrainos biatlonininkė ant pasaulio čempionato prizininkų pakylos užkopė pirmą kartą.

Sidabras atiteko 31-erių metų norvegei Torai Berger (+6,4 sek.; 1 baudos ratas), o bronza - kitai ukrainietei 27-erių metų Vitai Semerenko (+22,8 sek; 0).

28-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 51 sek.

27-erių metų Natalija Kočergina (+4.41,6; 7) užėmė 100-ąją, o 19-metė Marija Koznačenko (+5.35,8; 4) - 106-ąją vietas.