Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo sužaistos keturios XXI turo rungtynės. Jame dramatišką pergalę svečiuose iškovojo „Valencia“ futbolininkai, kurie rungtynių pabaigoje 3-2 įveikė La Korunjos „Deportivo“ klubą.

„Valencia“ klubas į priekį išsiveržė jau 1 minutę. Savo komandos įvarčių sąskaitą atidarė puolėjas Jonasas.

Tačiau sužaidus apie pusvalandį rezultatas tapo lygus. „Deportivo“ gretose pasižymėjo Ivanas Sanchezas Riki. Tas pats puolėjas prieš pat pertrauką įmušė dar vieną įvartį ir „Deportivo“ į rūbines išėjo pirmaudami.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje „Deportivo“ liko žaisti dešimtyje, nes 52 minutę Silvio prieš save išvydo antrą geltoną kortelę. Po dešimties minučių „Valencia“ išnaudojo kiekybinį pranašumą ir rezultatą išlygino paragvajietis Nelsonas Valdezas.

Per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką „Valencia“ sugebėjo išplėšti pergalę. Įvartį galvą įmušė gynėjas Ricardo Costa. Negana to, „Deportivo“ rungtynes užbaigė devyniese, nes raudoną kortelę gavo komandos naujokas Paulo Assuncao.

XXI turo rezultatai:

La Korunjos „Deportivo“ 2 - 3 „Valencia“

1' [0 - 1] Jonas 32' [1 - 1] Ivan Sanchez Riki 45' [2 - 1] Ivan Sanchez Riki 52' Silvio („Deportivo“) – raudona kortelė 63' [2 - 2] Nelson Valdez 90' [2 - 3] Ricardo Costa 90' Paulo Assuncao („Deportivo“) – raudona kortelė

Valenijos „Levante“ 2 - 1 „Valladolid“

8' [0 - 1] Javier Baraja 44' [1 - 1] Jose Javier Barkero 90' [2 - 1] Antonio Rukavina (į savus vartus)

„Zaragoza“ 0 - 0 Barselonos „Espanyol“

79' Javi Lopez („Espanyol“) – raudona kortelė 82' Cristian Sapunaru („Zaragoza“) – raudona kortelė

Vigos „Celta“ 1 - 1 San Sebastiano „Real Sociedad“

32' [1 - 0] Michael Krohn-Dehli 49‘ Augusto Matias Fernandez („Celta“) – raudona kortelė 59' [1 - 1] Gorka Elustondo