Pergalę Europos taurės turnyro „Top 16“ etapą pradėjo Ainaro Bagatskio ir Pauliaus Juodžio treniruojamas Kijevo „Budivelnik“ klubas, kuris savo aikštelėje 76:69 (12:15, 19:24, 26:15, 19:15) palaužė Bandirmos „Banvit“ ekipą.

22 minutes aikštelėje praleidęs Dainius Šalenga pelnė 14 (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 1/2, baudos 1/1) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Michailas Anisimovas per 23 minutes surinko 6 (dvitaškiai 3/7) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, blokavo 2 varžovų metimus bei 4 sykius prasižengė.

15 taškų per pergalės pridėjo Leo Lyonsas (9 atk. kam.), 12 – Georgas Tsintsadze, 11 – Malcolmas Delaney (7 išprov. praž.).

Svečių gretose išsiskyrė Chuckas Davis, kuris pelnė 21 tašką. Buvęs žalgirietis Vladimiras Štimacas pridėjo 10, o „Lietuvos ryto“ marškinėlius anksčiau vilkėjęs Kenanas Bajramovičius – 6 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.