0
TV3

Sekmadienį Anglijoje tęsiasi FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Dramatiškos lygiosios buvo užfiksuotos Svonsyje, kur vietos „Swansea“ 2-2 sužaidė su Londono „Arsenal“.

Pirmajame kėlinyje stadione susirinkę žiūrovai įvarčio neišvydo, tačiau 58 minutę „Swansea“ fanai galėjo džiaugtis, kadangi jų komandą į priekį išvedė puikiai kamuolį suvaldęs ekipos lyderis Michu.

„Arsenal“ treneris Arsene‘as Wengeras reagavo į esančia situaciją ir atliko keitimų. Po keitimo pasirodęs Lukašas Podolskis 81 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą.

Negana to, po dar kelių minučių „Arsenal“ atsidūrė priekyje. P

o Oliviero Giroudo perdavimo rezultatą išlygino Kieranas Gibbsas.

Tačiau pergalės Londono klubui pasiekti nepavyko. Ne kartą savo komandą išgelbėjęs Danny Grahamas ir vėl tai padarė. Puolėjas rezultatą išlygino 87 minutę. Taigi rungtynės pasibaigė lygiosiomis ir komandos turės žaisti atsakomąsias rungtynes „Emirates“ stadione.