Anglijoje ir toliau žaidžiami XX turo „Premier“ lygos mačai. Neįtikėtina kova vyko tarp „Norwich“ ir „Manchester City“ klubą, kurią rezultatu 4-3 laimėjo svečiai iš Mančesterio.

Svečiai šiame mače greitai įgavo dviejų įvarčių pranašumą. 2 ir 5 minutėmis įvarčius įmušė į startinę sudėtį grįžęs Edinas Džeko. Pirmą kartą puolėjas pasižymėjo po Davido Silvos perdavimo, antrą kartą jis įvartį įmušė po Sergio Aguero perdavimo.

Visgi „Norwich“ jau 14 minutę sušvelnino rezultatą. Baudos smūgiu pasižymėjo Anthony Pilkingtonas.

Daugiau įvarčių pirmoje mačo dalyje nebuvo. Tiesa visą kėlinį „Man City“ visiškai kontroliavo kamuolį ir kūrė pozicines atakas, o „Norwich“ tik aklai gynėsi.

Taip pat verta paminėti, kad kėlinio pabaigoje „Man City“ liko žaisti mažumoje. Už per didelės aistras raudoną kortelę gavo Samiras Nasri.

Nepaisant kiekybinio deficito, antrąjį kėlinį „Manchester City“ pradėjo puikiai. Po idealaus Yaya Toure perdavimo įvartį įmušė argentinietis Sergio Aguero.

Visgi „Norwich“ turėdami kiekybinį pranašumą net negalvojo pasiduoti. „Kanarėlės“ bandė spausti savo varžovus ir 63 minutę jiems vėl pavyko sušvelninti rezultatą. Po S.Bassongo perdavimo įvartį galva įmušė Russellas Martinas.

Tačiau jau po keturių minučių „Man City“ vėl turėjo dviejų įvarčių persvarą. Gaelis Clichy atliko nuostabų perdavimą E.Džeko ir šis įmušė dar vieną įvartį. Tiesa, kamuolys į vartus įlėkė atsimušęs į vartininką Marką Brunną, todėl jo pavardė ir atsirado švieslentėje.

75 minutę „Norwich“ dar kartą švelnino rezultatą. Dar vieną įvartį po sumaišties baudos aikštelėje įmušė R.Martinas.

Iki pat mačo pabaigos abi komandos iš visų jėgų. Visgi daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo ir Mančesterio klubas galėjo džiaugtis labai sunkia pergale svečiuose. Po šios pergalės „Man City“ ir toliau nuo „Manchester United“ atsilieka 7 taškais, nes pastarieji savoje aikštėje 2-0 įveikė „West Brom“.

Visi XX turo rezultatai:

„Norwich“ 3 – 4 „Manchester City“

2‘ [0 – 1] Edin Džeko 5‘ [0 – 2] Edin Džeko 14‘ [1 – 2] Anthony Pilkington 44‘ Samir Nasri („Manchester City“) - raudona kortelė 50‘ [1 – 3] Sergio Aguero 63‘ [2 – 3] Russell Martin 67‘ [2 – 4] Mark Brunn (į savus vartus) 75‘ [3 – 4] Russell Martin

„Manchester United“ 2 – 0 „West Brom“

9‘ [1 – 0] Gareth McAuley (į savus vartus) 90‘ [2 – 0] Robin van Persie

„Stoke“ 3 – 3 „Southampton“ 10‘ [0 – 1] Rickie Lambert 16‘ [1 – 1] Kenwyne Jones 24‘ [1 – 2] Jay Rodriguez 36‘ [1 – 3] Andy Wilkinson (į savus vartus) 67‘ [2 – 3] Matthew Upson 71‘ Steven Nzonzi („Stoke“) - raudona kortelė 90‘ [3 – 3] Cameron Jerome

„Reading“ 1 – 0 „West Ham“

5‘ [1 – 0] Pavel Pogrebnyak

„Fulham“ 1 – 2 „Swansea“

19‘ [0 – 1] Daniel Graham 52‘ [0 – 2] Jonathan De Guzman 56‘ [1 – 2] Bryan Ruiz

„Aston Villa“ 0 – 3 „Wigan“

3‘ [0 – 1] Ivan Ramis 52‘ [0 – 2] Emmerson Boyce 56‘ [0 – 3] Arouna Kone