0

Šeštadienį sužaistame pirmajame XVII Anglijos "Premier" lygos turo mače išvykoje rungtyniavęs "Manchester City" rezultatu 3:1 įveikė "Newcastle United".

Jau pačioje rungtynių pradžioje svečiai dėka tikslaus puolėjo Sergio Aguero smūgio įsiveržė į priekį, prieš pat pertrauką saugas Javi Garcia persvarą padvigubino.

Aikštės šeimininkai nepasidavė ir pačioje antrojo kėlinio pradžioje "šarkų" puolėjas Demba Ba perpjovė varžovų persvarą perpus, tačiau tiksliau žaidusiems Roberto Mancini auklėtiniams pergalę užtvirtino 78 minutę Yaya Toure pelnytas įvartis.

Su 36 taškais "City" žengia antroje turnyrinės "Premier" lygos lentelės vietoje, tuo tarpu "Newcastle" užima 17 vietą.

Rezultatas:

"Newcastle United" 1 - 3 "Manchester City"

10' [0 - 1] S. Aguero 39' [0 - 2] J. Garcia 51' [1 - 2] D. Ba 78' [1 - 3] Y. Toure