Prienų „Prienų“ (2/3) klubui ir toliau nesiseka nutraukti svetimos aikštelės prakeiksmo Europos taurės turnyre. Penktojo turo A grupės rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 79:92 (21:25, 18:26, 17:21, 23:20) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (2/3) krepšininkams ir iki minimumo sumažino savo galimybes patekti į antrąjį etapą.

Norint patekti į kitą etapą, Prienų klubo krepšininkams paskutiniame ture namuose reikia įveikti Kijevo „Budivelnik“ su Dainiumi Šalenga ir Michailu Anisimovu bent jau 28 taškų skirtumu bei tikėtis palankios kitų rungtynių baigties.

Po lygiai prasidėjusio pirmojo kėlinio Izraelio komanda kiek nutolo sužaidus šešias minutes, kai po Josho Duncano tritaškio įgijo šešių taškų persvarą – 18:12. Nors likus pusantros minutės skirtumas buvo dar labiau išaugęs (25:18), Artūro Milaknio ir Arno Labucko tikslios atakos leido svečiams gerokai priartėti – 21:25.

Antrajame kėlinyje situacija ir toliau diktavo „Hapoel“ komanda, tačiau daugiausiai A.Milaknio tolimų metimų dėka prieniškiai varžovams pirmoje ketvirčio neleido smarkiai nutolti. Likus žaisti keturias minutes „Prienų“ deficitas aptirpo iki keturių taškų (31:35), tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu 6:0 ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 41:31. Per likusį laiką situacija nepasikeitė ir įpusėjus susitikimui „Prienai“ atsiliko – 39:51.

Po didžiosios pertraukos prieniškių lyderio vaidmens ėmėsi estas Siimas-Sanderis Vene. Po šio krepšininko keturių taškų iš eilės "Prienų" deficitas buvo sumažėjęs iki vienuolikos taškų (48:59), o likus žaisti dvi minutes skirtumas po ilgos pertraukos tapo vienženklis – 54:62. Visgi po Sharono Druckerio paprašytos minutės pertraukėlės „Hapoel“ spurtavo 10:2 ir susigrąžino solidžią persvarą – 72:56.

Lemiamą ketvirtį Prienų klubo krepšininkai pradėjo trijų minučių spurtu 11:2 ir po Žygimanto Janavičiaus dvitaškio atgaivino LKL bronzos medalininkų viltis – 67:74. Tačiau tai buvo tik laikinas prieniškių blykstelėjimas. Netrukus aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą, o paskutinėmis dvikovos akimirkomis padidino persvarą iki reikalingos – trylikos taškų – ribos – 92:79.

„Hapoel“: C.Fellsas 25 (dvitaškiai 10/11, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), C.Smithas 18, E.Kadiras 15, J.Duncanas 12 (10 atk. kam.), J.Pullenas 10.

„Prienai“: S.Vene 18 (tritaškiai 4/7, 7 atk. kam.), A.Milaknis 14 (tritaškiai 4/5), A.Urbutis 12 (6 atk. kam.), Ž.Janavičius 10 (6 rez. perd.), G.Orelikas ir A.Valeika – po 8, A.Labuckas 5, G.Kadžiulis 4.