0

Šeštadienį žaidžiami XIII Anglijos "Premier" lygos turo mačai.

Harry Rednkappo debiutas už Londono "Queens Park Rangers" ekipos vairo buvo pažymėtas pralaimėjimu rezultatu 3:1 savo aikštėje rungtyniavusiems "Manchester United" futbolininkams.

Po nykaus pirmojo kėlinio žaidimas pagyvėjo, kuomet QPR saugas Jamie Mackie išvedė svečius į priekį. Atsibudę "raudonieji velniai" netruko per nepilnas dešimt minučių tris kartus nuginkluoti varžovų vartininką Julio Cesarą. "United" gretose pasižymėjo gynėjas Jonny Evansas, saugas Darrenas Fletcheris ir puolėjas Javieras Hernandezas.

Kitame susitikime Liverpulio "Everton" paskutinėmis rungtynių minutėmis iš rankų išleido pergalę mače prieš "Norwich City". Davido Moyeso auklėtinių gretose pasižymėjo saugas Stevenas Naismithas, svečiams įvartį pelnė gynėjas Sebastienas Bassongas.

Kituose susitikimuose "Stoke City" rezultatu 1:0 įveikė Londono "Fulham", "Wigan Athletic" dėka trijų Jordi Gomezo įvarčių rezultatu 3:2 įveikė "Reading", o išvykoje žaidęs "West Bromwich Albion" rezultatu 2:4 nugalėjo "Sunderland".

Šį vakarą bus žaidžiamas dar vienos rungtynės - Birmingamo "Aston Villa" savo aikštėje kausis su Londono "Arsenal".

XIII Anglijos "Premier" lygos turo statistika:

"Manchester United" 3 - 1 Londono "Queens Park Rangers"

52' [0 - 1] J. Mackie 64' [1 - 1] J. Evans 68' [2 - 1] D. Fletcher 72' [3 - 1] J. Hernandez

Liverpulio "Everton" 1 - 1 "Norwich City"

12' [1 - 0] S. Naismith 90' [1 - 1] S. Bassong

"Stoke City" 1 - 0 Londono "Fulham"

26' [1 - 0] C. Adam

"Wigan Athletic" 3 - 2 "Reading"

35' [0 - 1] S. Morrison 58' [1 - 1] J. Gomez 68' [2 - 1] J. Gomez 79' [2 - 2] A. Al-Habsi (į savus vartus) 90' [3 - 2] J. Gomez "Sunderland" 2 - 4 "West Bromwich Albion"

30' [0 - 1] Z. Gera 44' [0 - 2] S. Long 74' [1 - 2] C. Gardner 81' [1 - 3] R. Lukaku (11 m. baudinys) 87' [2 - 3] S. Sessegnon 90+4' [2 - 4] M.A. Fortune