0

Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios rungtynės.

Įtikinamą pergalę namuose, rezultatu 3:0 iškovojo Turino „Juventus“ klubas, kuris namuose įveikė Londono „Chelsea“. Kur kas daugiau progų sukūrusi „senoji senjora“ beveik visas rungtynes diktavo savo sąlygas ir žengė svarbų žingsnį aštuntfinalių etapo link.

Rungtynių eiga:

9 minutę, po pavojingo “Chelsea” saugų Oscaro ir Edeno Hazardo reido, “Juventus” nuo įvarčio išgelbėjo tik Gianluigi Buffonas, kuris kamuolį nukreipė už vartų linijos.

15 minutę „padirbėti“ teko jau „Chelsea“ vartininkui Petrui Čechui – Čekijos rinktinės žaidėjas „mėlynuosius“ išgelbėjo nuo Claudio Marchisio įvarčio iš maždaug 11 metrų nuotolio.

Po kelių akimirkų, „laimę“ pabandė ir „Juventus“ puolėjas Fabio Quagliarella, tačiau vėl savo vietoje buvo P.Čechas, kuris nestipriai smūgiuotą kamuolį sugavo.

24 minutę „Chelsea“ baudos aikštelės prieigose Branislavo Ivanovičiaus pargriautas Arturo Vidalis „Juventus“ ekipai uždirbo baudos smūgį. Jį bandžiusio realizuoti Andrea Pirlo smūgiuotas kamuolys tapo „lengvu grobiu“ P.Čechui.

36 minutę, kolektyvinėmis pastangomis, nuo pavojingo Oscaro smūgio G.Buffono ginamus vartus išgelbėjo „Juventus“ gynėjai.

38 minutę „Chelsea“ baudos aikštelėje kamuolys atiteko F.Quagliarellai, kuris smūgiu pažeme į apatinį vartų kampą nuginklavo P.Čechą – 1:0.

Neprabėgus nė minutei, „Juvė“ po sumaišties „Chelsea“ baudos aikštelėje galėjo ir padvigubinti savo persvarą, tačiau svečių gynėjai kamuolį išmušė nuo pat vartų linijos.

Antrame kėlinyje „Juventus“ ir toliau žaidė „pirmuoju numeriu“. 59 minutę idealią progą įmušti antrąjį savo įvartį turėjo F.Quagliarella, tačiau puolėjui nepavyko pergudrauti P.Čecho.

Vis dėlto, komandos draugo klaidą netrukus ištaisė Arturo Vidalis: be priežiūros ties svečių baudos aikštelės 16 metrų riba paliktas čilietis kamuolį smūgiavo į Ramireso koją, o šis po rikošeto suspurdėjo „Chelsea“ vartų tinkle – 2:0.

74 minutę šiose rungtynėse padėti tašką galėjo Mirko Vučiničius, tačiau Juodkalnijos rinktinės žaidėjas dėkingoje situacijoje smūgiavo virš vartų.

Visgi, svečiai nuo sutriuškinimo neišsigelbėjo – po keitimo aikštėje pasirodęs Sebastianas Giovinco 90 minutę pergudravo toli nuo savų vartų išėjusį P.Čechą ir pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį.

Visi UEFA Čempionų lygos grupių etapo V turo rungtynių rezultatai:

E grupė

Farumo "Nordsjaelland" 2 - 5 Donecko "Shakhtar"

24' [1 - 0] M. Nordstrand 26' [1 - 1] L. Adriano 29' [2 - 1] K. Lorentzen 44' [2 - 2] Willian 50' [2 - 3] Willian 53' [2 - 4] L. Adriano 81' [2 - 5] L. Adriano

Turino "Juventus" 3 - 0 Londono "Chelsea"

38' [1 - 0] F. Quagliarella 61' [2 - 0] A. Vidal 90' [3 - 0] S. Giovinco

F grupė

Borisovo BATE 0 - 2 "Lille"

14' [0 - 1] D. Sidibe 31' [0 - 2] G. Bruno 75' D. Sidibe raudona kortelė

"Valencia" 1 - 1 Miuncheno "Bayern

34' A. Barragan ("Valencia") raudona kortelė 77' [1 - 0] S. Feghouli 82' [1 - 1] T. Müller

G grupė

Maskvos "Spartak" 0 - 3 "Barcelona"

16' [0 - 1] D. Alves 27' [0 - 2] L. Messi 39' [0 - 3] L. Messi

Lisabonos "Benfica" 2 - 1 Glazgo "Celtic"

7' [1 - 0] O. John 31' [1 - 1] G. Samaras 71' [2 - 1] E. Garay

H grupė

Klužo "CFR Cluj" 3 - 1 Bragos "Sporting"

7' [1 - 0] R. Pedro 15' [2 - 0] R. Pedro 17' [2 - 1] Alan 34' [3 - 1] R. Pedro

Stambulo "Galatasaray" 1 - 0 "Manchester United"

54' [1 - 0] B. Yilmaz