Klivlendo "Cavaliers" klubas išvykoje rezultatu 105:94 sugebėjo nugalėti Indianos "Pacers" krepšininkus.

Situaciją aikštėje svečiai kontroliavo beveik visų rungtynių metu. Trečiajame kėlinuke "Pacers" ekipai buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau po kelių sėkmingų atakų Klivlendo klubas susigrąžino pranašumą, o ketvirtajame kėlinuke išlaikė distanciją bei laimėjo rungtynes.

Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidė Žydrūnas Ilgauskas, per 33 minutes pelnęs 23 taškus (7/16 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavęs 2 varžovų metimus. Lietuvis taip pat prasižengė 4 ir suklydo 2 kartus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Lebronas Jamesas, kurio sąskaitoje 26 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai, Ericas Snow - 14 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Sasha Pavlovičius - 13, Drew Goodenas - 12 (7 atk. kam.).

"Pacers" ekipoje išsiskyrė Jermaine O`Nealas, surinkęs 32 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius, Danny Grangeris - 22, Troy Murphy - 16 (6 atk. kam.), Jamaalas Tinsley - 15 (12 rez. perd.).