Antrąją vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje bei septintąją poziciją Vakarų konferencijoje užimanti Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (35 pergalės ir 34 pralaimėjimai) ekipa pirmadienį išvykoje Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių reguliariojo sezono rungtynes po pratęsimo 109:113 (13:26, 31:16, 27:29, 27:27, 11:15) pralaimėjo Centrinio pogrupio bei Rytų konferencijos lyderiams Detroito "Pistons" (45/25) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 5 pražangas.

Per daugiau nei 23 žaidimo minutes (23:12) L. Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

24 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Marcusas Camby (13 sugriebtų kamuolių), po 21 - J. R. Smithas ir Nene Hilario (17 atkovotų kamuolių), 16 - Allenas Iversonas (8 rezultatyvūs perdavimai), 13 - Carmelo Anthony.

Vietą NBA lygos atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusių nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Chauncey Billupsas (34 tšk. ir 10 sugriebtų kamuolių), Rasheedas Wallace`as (22 tšk.), Antonio McDyessas (20 tšk.) bei Tayshaunas Prince`as (19 taškų).