Savaitgalį Egipte vykusiame antrajame 2007 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etape trečią vietą užėmė Edvinas Krungolcas.

Lietuvos atletas surinko 5512 taškų ir tik 80 taškų nusileido nugalėtoju tapusiam vokiečiui Ericui Waltheriui bei 36 taškais - antrą vietą užėmusiam čekui Michalui Michalikui.

5468 taškus surinkęs Andrejus Zadneprovskis finišavo šeštas, o Justinas Kinderis su 5204 taškais užėmė 31-ą vietą tarp 36-ių finalo dalyvių.

Tadas Žemaitis kvalifikacinių varžybų B grupėje surinko 3824 taškus (be jojimo) ir liko 27-as tarp 28-ių grupės dalyvių, o bendroje įskaitoje liko 78-as tarp 83-jų sportininkų.

Moterų varžybose aukštą aštuntą vietą finale užėmė Donata Rimšaitė. Ji surinko 5440 taškų ir tik 64 taškais atsiliko nuo trečiojoje pozicijoje likusios Ayos Medany iš Egipto.

Antrojo etapo nugalėtoja tapo rusė Tatjana Muratova (5536 tšk.), aplenkusi amerikietę Sheilą Taorminą (5512 tšk.).

23-a tarp 36-ių finalo dalyvių liko Laura Asadauskaitė (5200 tšk.), o kvalifikacinių varžybų barjero neįveikusi Gintarė Sikorskytė (3780 tšk. - be jojimo rungties) buvo 27-a tarp 30-ties A grupės dalyvių, o bendroje įskaitoje užėmė 53-ą vietą tarp 61-os atletės.

Trečiasis pasaulio taurės varžybų etapas balandžio 12-15 dienomis vyks Didžiojoje Britanijoje.