Po penkių pergalių iš eilės nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato reguliariojo sezono mače patyrė antrąją vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje bei septintąją poziciją Vakarų konferencijoje užimanti Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (34 pergalės ir 32 pralaimėjimai) ekipa.

Ketvirtadienį svečiuose Denverio komanda 108:109 (34:28, 17:27, 33:27, 24:27) turėjo pripažinti trečiojoje vietoje Centriniame pogrupyje bei penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Čikagos "Bulls" (40/30) krepšininkų pranašumą.

Pergalingus taškus arenos šeimininkams, ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 0,2 sekundės, pelnė Tyrusas Thomas. Jo sąskaitoje šiame mače - 9 taškai bei 11 po krepšiu sugriebtų kamuolių.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, kartą suklydo bei triskart prasižengė.

Per daugiau nei 22 žaidimo minutes (22:16) L. Kleiza pataikė 4 tritaškius iš 7 bei prametė visus 3 dvitaškius.

31 tašką Denverio komandai pelnė Allenas Iversonas (6 rezultatyvūs perdavimai), 28 - Carmelo Anthony, 18 - Nene Hilario (12 atkovotų kamuolių ir 4 blokuoti varžovų metimai).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Benas Gordonas (25 tšk.), Luolas Dengas (22 tšk.), Kirkas Hinrichas (21 tšk.) ir P.J. Brownas (16 taškų).