Antradienį nutrūko aštuonių iš eilės Klivlendo "Cavaliers" klubo su Žydrūnu Ilgausku pergalių serija Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate. Antrąją vietą Centriniame pogrupyje bei Rytų konferencijoje užimanti "Cavaliers" (41 pergalė ir 26 pralaimėjimai) ekipa svečiuose po pratęsimo 100:108 (24:21, 22:16, 29:32, 19:25, 6:14) turėjo pripažinti Pietryčių pogrupio autsaiderių bei keturioliktąją poziciją Rytuose užimančių Šarlotės "Bobcats" (25/43) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du varžovų metimus, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas.

Per 28 su puse minutės Ž. Ilgauskas pataikė 7 dvitaškius iš 14 bei vienintelį baudos metimą.

Sėkmingiausiai "Cavaliers" gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 37 (tritaškiai 2/9, dvitaškiai 10/22, baudos 11/12), 6 sugriebti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti varžovų metimai.

17 taškų į "Bobcats" krepšį įmetė Larry Hughesas, 13 - Aleksandras Pavlovičius, 10 - Andersonas Varejao.

Arenos šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Geraldas Wallace`as (27 tšk. ir 11 atkovotų kamuolių), Mattas Carrollas (20 tšk.), Walteris Hermannas (19 tšk. ir 10 sugriebtų kamuolių), Raymondas Feltonas (17 tšk.) ir Adamas Morrisonas (13 taškų).