0

Lapkričio 16-17 dienomis Kielcės mieste Lenkijoje vyko Europos kyokushin karatė suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos, jaunimo (U-22) ir jaunučių (U-16)čempionatai, kuriuose sėkmingai pasirodė Lietuvos sportininkai.

Europos suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos čempionate Lietuvai atstovavo trys sportininkai. Moterų varžybų finale susitiko dvi lietuvės – aukso medalį iškovojusi Margarita Čiuplytė bei pastarosios pranašumą turėjusi pripažinti IngaMikštaitė. Vytautas Cėpla vyrų varžybų ketvirtfinalyje pralaimėjo daugkartiniam Europos čempionui rumunui Mariusui Ilasui

.Europos jaunimo U-22 čempionate aukso medalius iš lietuvių iškovojo Ivona Koreckaja(-55 kg), Rūta Brazdžionytė (-60 kg), Gabija Gudeliauskaitė(-65 kg), Domas Sutkus(-80 kg),Valdemaras Gudauskas (-85 kg), Edgard Sečinski (+85 kg).Europos jaunučių U-16 čempionate aukso medalius iškovojo šie lietuviai: IevaBarzdžiūtė (-50 kg), Skaistė Venckutė (-60 kg), Aušrinė Mažulytė (-65 kg), PauliusDirda (-55 kg), Andrius Rudelis (-60 kg), Justinas Šapoka (-70 kg), Ernestas Švažas(-75 kg), Kasparas Mišinas (+75 kg).