0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos aštuonerios XII turo rungtynės.

Penkis įvarčius į Birmingamo „Aston Villa“ vartus įmušė ir gana lengvą pergalę iškovojo namuose žaidę „Manchester City“ futbolininkai.

Svečiai sugebėjo atsilaikyti beveik visą pirmąjį kėlinį, tačiau jam baigiantis, 43 minutę, „City“ įvarčių sąskaitą atidarė ispanas Davidas Silva.

Buvusio „Valencia“ žaidėjo parodytu pavyzdžiu antrajame kėlinyje pasinaudojo puolėjai Carlosas Tevezas bei Sergio Aguero: argentiniečiai 54 ir 65 minutėmis realizavo po 11 metrų baudinį, o 67 ir 74 minutėmis pelnė dar po įvartį bei įtvirtino „City“ pergalę.

Trys taškai Roberto Mancini auklėtiniams turnyrinėje „Premier“ lygos lentelėje leido vienu tašku aplenkti šiandien 19:30val. rungtynes prieš „Norwich City“ žaisiančią „Manchester United“ ekipą.

Puikiai startavusi Londono „Chelsea“ komanda, panašu, įkrito į nedidelę „duobę“: „mėlynieji“ šeštadienį išvykoje 2:1 nusileido „West Bromwich Albion“ futbolininkams. Roberto Di Matteo auklėtiniai nesugeba laimėti jau ketvirtų „Premier“ lygos rungtynių iš eilės.

Pirmieji vos 10 susitikimo minutę į priekį išsiveržė šeimininkai - Jamesas Morrisonas atliko puikų perdavimą Shane'ui Longui, kuris aplenkė „Chelsea“ gynėją Davidą Luizą ir galva pelnė įvartį.

Netrukus, beveik analogiškoje situacijoje, po Cesaro Azpilicuetos perdavimo, galva kamuolį į vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino „Chelsea“ talentas Edenas Hazardas.

Iškart po pertraukos, 51 minutę, WBA žaidėjai greitos atakos metu dar sykį užklupo nepasiruošusius „Chelsea“ gynėjus ir dar vieno įvarčio galva autoriumi tapo nigerietis Peteris Odemwingie.

Nors praleidę antrąjį įvartį svečiai turėjo gausybę laiko pakeisti įvykių eigą, nei vienos progos realizuoti taip ir nesugebėjo bei patyrė antrąją nesėkmę šiame sezone. Tiesa, „Chelsea“ išsaugojo trečią vietą turnyrinėje lentelėje.

Savo ruožtu WBA pakilo į rekordinę šiam klubui - ketvirtą „Premier“ lygos vietą.

Anglijos „Premier“ lygos XII turo rungtynių rezultatai:

Londono „Arsenal“ 5 - 2 Londono „Tottenham Hotspur“

10' [0 - 1] E.S. Adebayor

18' E.S. Adebayor raudona kortelė

24' [1 - 1] P. Mertesacker

42' [2 - 1] L. Podolski

45' [3 - 1] O. Giroud

60' [4 - 1] S. Cazorla

71' [4 - 2] G. Bale

90+1' [5 - 2] T. Walcott

„Liverpool“ 3 - 0 „Wigan Athletic“

48' [1 - 0] L. Suarez

58' [2 - 0] L. Suare

z66' [3 - 0] J. Enrique

„Manchester City“ 5 - 0 Birmingamo „Aston Villa“

43' [1 - 0] D. Silva

54' [2 - 0] S. Agüero (iš 11m. baudinio)

65' [3 - 0] C. Tevez (iš 11m. baudinio)

67' [4 - 0] S. Agüero

74' [5 - 0] C. Tevez

„Newcastle United“ 1 - 2 „Swansea City“

58' [0 - 1] Michu

87' [0 - 2] J.D. Guzman

90' [1 - 2] D. Ba

Londono „Queens Park Rangers“ 1 - 3 „Southampton“

24' [0 - 1] R. Lambert

45' [0 - 2] J. Puncheon

49' [1 - 2] D. Hoilett

83' [1 - 3] A. Ferdinand (į savus vartus)

„Reading“ 2 - 1 Liverpulio „Everton“

10' [0 - 1] S. Naismith

51' [1 - 1] A.L. Fondre

78' [2 - 1] A.L. Fondre (iš 11m. baudinio)

„West Bromwich Albion“ 2 - 1 Londono „Chelsea“

10' [1 - 0] S. Long

39' [1 - 1] E. Hazard

51' [2 - 1] P. Odemwingie