0
TV3

Moterų krepšinio klubų Europos taurės varžybų H grupės rungtynėse trečiadienį Lietuvos vicečempionė Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ komanda namuose 62:70 (20:12, 13:24, 19:15, 10:19) nusileido „MBK Ružomberok“ (Slovakija) ekipai.

Vilnietės po dviejų kėlinių atsiliko 33:36, o po trijų ketvirčių turėjo minimalų pranašumą 52:51. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, rezultatas buvo lygus 57:57, bet viešnios laimėjo atkarpą 7:0 ir atitrūko 64:57 bei išsaugojo pergalingą pranašumą iki finalo sirenos.

Antrąją nesėkmę patyrusiai Vilniaus komandai (1 pergalė/2 pralaimėjimai) 14 taškų pelnė Vita Kuktienė, 12 - Sakeli Deniels (Sakellie Daniels), 10 - Lina Pikčiūtė, 8 - Kristina Vengrytė, 7 - Greta Šniokaitė, 5 - Mantė Kvederavičiūtė, 4 - Selestė Trehen-Deivis (Celeste Trahan-Davis), 2 - Kristina Alminaitė.

„MBK Ružomberok“ (1/2) ekipoje rezultatyviausiai žaidė Sekvoja Holms (Sequoia Holmes). Jos sąskaitoje - 21 taškas ir 9 atkovoti kamuoliai. Kendidža Anderson (Kadidja Andersson) surinko 13 taškų, Janka Minčikova - 12, Dominika Baburova - 10.

Vilnietės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-45.

Pirmajame rate sostinės klubas įveikė varžoves iš Slovakijos 59:54.

Kitas šio turnyro rungtynes „Kibirkšties-Viči-Iki“ komanda žais lapkričio 22 dieną svečiuose su „Antakya“ (Turkija) ekipa.

Turnyre dalyvauja 29 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. į aštuntfinalį pateks po dvi geriausias grupių ekipas.