0

Šiandien žaidžiamos trejos XI Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės.

Savo aikštėje rungtyniavęs bei čempionų titulą ginantis „Manchester City“ pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė „Tottenham Hotspur“

Nepraėjus nė pusvalandžiui nuo rungtynių pradžios svečiai pirmieji įsiveržė į priekį po tikslaus gynėjo Steveno Caulkerio smūgio. Rezultatą 65 mačo minutę išlygino „City“ atakų lyderis Sergio Aguero.

Rungtynių didvyriu tapo po keitimo aikštėje pasirodęs Mančesterio ekipos puolėjas Edinas Džeko, kurio įvartis likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos padovanojo „City“ tris taškus.

Su 25 taškais Roberto Mancini auklėtiniai turnyrinėje „Premier“ lygos lentelėje bent iki šio vakaro kyla į antrą vietą, o 17 taškų turintys „Tottenham“ lieka šešti.

Šį vakarą bus sužaistos dar dvejos rungtynės - „Newcastle United“ surems ginklus su „West Ham United“, o Londono „Chelsea“ kausis su „Liverpool“.