0
TV3

Antrąją pergalę Eurolygos turnyro D grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, iškovojo Bambergo „Brose Baskets“ (2/3) krepšininkai, kurie svečiuose 77:72 (16:16, 17:25, 22:21, 22:10) įveikė absoliučia lygos autsaidere tapusią Belgrado „Partizan“ (0/5) ekipą.

Likus žaisti tris minutes aikštės šeimininkų pranašumas aptirpo iki keturių taškų (68:64), o prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei Antonas Gavelas tritaškiu atstatė pusiausvyrą –  70:70. Po nesėkmingos Serbijos čempionų atakos du taškus pelnė Sharrodas Fordas, o kiek netikėtą svečių pergalę baudų metimais įtvirtino Boštjanas Nachbaras, A.Gavelas ir Casey Jacobsenas.

Po šios Vokietijos čempionų pergalės „Lietuvos ryto“ ekipa smuktelėjo į penktąją D grupės poziciją, kuri jau nesuteikia galimybės tęsti kovą „Top 16“ etape.

„Partizan“: V.Lučičius (7 atk. kam.) ir D.Gagičius (baudos 9/10, 7 atk. kam.) – po 17, D.Gordonas 10 (8 atk. kam.), D.Musli 8.

„Brose Baskets“: B.Nachbaras 19 (tritaškiai 1/6), C.Jacobsenas 18 (tritaškiai 1/5, baudos 9/9), S.Gipsonas 13, A.Gavelas 9, M.Zirbesas 8 (7 atk. kam.).