0

Eurolygos D grupės lyderių dvikovoje Barselonos „Regal Barcelona“ (5/0) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi išvykoje 80:61 (17:19, 21:16, 25:13, 18:12) sutriuškino Maskvos CSKA (4/1) krepšininkus ir pirmąjį ratą baigė be pralaimėjimų.

Katalonų pergalę lėmė puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo 25:13 ir sugebėjo atitrūkti. Dviženklio deficito per ketvirtąjį ketvirtį maskviečiams likviduoti taip ir nepavyko.

CSKA ekipai Nenadas Krstičius pelnė 18 taškų, pataikė 7 dvitaškius iš 16 ir sugriebė vos 3 kamuolius. 12 taškų įmetė gerą sportinę formą atgaunantis Milošas Teodosičius, 9 – Antonas Ponkrašovas. Buvęs žalgirietis Sonny Weemsas per 28 minutes pasižymėjo 4 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 4 naudingumo balais.

Nugalėtojams Juanas Carlosas Navarro surinko 21 tašką (4/10 tritaškiai), Erazemas Lorbekas – 15, Marcelinho Huertas – 12, Nate‘as Jawai‘us – 10 taškų (7 atk. kam.).

Š.Jasikevičius per 7 žaidimo minutes prametė vieną dvitaškį, du tritaškius, tačiau atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.