Pergalingai pasirodymą Europos taurės turnyre pradėjo vienintelis Lietuvos atstovas „Prienų“ klubas, Kaune 85:72 (16:16, 19:17, 26:21, 24:18) pranokęs buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerio Sharono Druckerio vadovaujamą Jeruzalės „Hapoel“.

Kitą trečiadienį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Kijeve susitiks su Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo „Budivelnik“.

Nors „Prienai“ rungtyniavo namuose, į šaltą dušą pradžioje pateko būtent jie – 0:5. Vis dėlto G.Oreliko ir G.Kadžiulio pastangomis šeimininkai įsibėgėjo ir žaidimas išsilygino – 16:16. Kova ir toliau vyko taškas į tašką. Kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė lietuviams, kurie pirmavo 35:33.

Po pertraukos rungtynės vyko panašiu scenarijumi. Dar įpusėjus trečiajam kėliniui „Hapoel“ pirmavo 45:44. Tačiau „Prienų“ spurtas 11:2 apvertė viską aukštyn kojomis – 55:47. Viena paskutinių žydų atakų baigėsi itin skausmingai šeimininkams. „Hapoel“ pelnė du lengvus taškus iš po krepšio, o čia pat V.Šeškus gavo techninę pražangą priekaištaudamas dėl neva neužfiksuotų žingsnių. Svečiai sumetė abi baudas ir dar surengė rezultatyvią ataką – 55:53. Prieš lemiamą mačo dalį V.Šeškaus kariauna pirmavo 61:54. Įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui „Prienai“ užtikrintai pirmavo 73:60. LKL bronzos medalininkai iki pat pabaigos išlaikė apčiuopiamą persvarą.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 26 (7/10 dvit., 4/7 trit.), Artūras Milaknis 14, Arminas Urbutis 12 (11 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis 10, Siim-Sander Vene 9 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Artūras Valeika 6, Paulius Ivanauskas 1.

„Hapoel“: Craigas Smithas 15 (6 kl.), Jacobas Pullenas 13, Ravivas Limonadas ir Uri Kokia po 10.