0

Antradienį buvo sužaistos aštuonios IV UEFA Čempionų lygos turo rungtynės.

Ispanijoje vykusiose D grupės rungtynėse tarp Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipų užfiksuotos lygiosios rezultatu 2:2.

Pirmieji į priekį po tikslaus saugo Marco Reuso smūgio įsiveržė svečiai, tačiau jau po šešių minučių Madrido ekipos gynėjas Pepe atstatė rungtynių pusiausvyrą. Prieš pat pertrauką nesėkmingai gynyboje sužaidęs Alvaro Arbeloa įsimušė į savus vartus. Rungtynių didvyriu tapo „Real“ saugas Mesutas Ozilas, kuris iš baudos smūgio pelnė įvartį pačioje rungtynių pabaigoje.

Kitose D grupės rungtynėse žvaigždėtasis „Manchester City“ dėka puolėjo Sergio Aguero įvarčio 74 mačo minutę išplėšė lygiąsias 2:2 mače su Amsterdamo „Ajax“.

B grupėje Gelzenkircheno „Schalke“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą mače su Londono „Arsenal“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Tuo tarpu Pirėjo „Olympiakos“ savo aikštėje rezultatu 3:1 įveikė Prancūzijos čempionus „Montpellier“.

C grupėje „Milan“ nuo pralaimėjimo „Malaga“ ekipai „San Siro“ stadione 73 minutę išgelbėjo įvartį pelnęs puolėjas Alexandre Pato. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kituose mačuose „Paris Saint-Germain“ 4:0 sutriuškino Zagrebo „Dinamo“, „Porto“ ir Kijevo „Dinamo“ akistata baigėsi be įvarčių, o Briuselio „Anderlecht“ 1:0 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“.

IV Čempionų lygos turo statistika:

A grupė

„Paris Saint-Germain“ 4 - 0 Zagrebo „Dinamo“

16' [1 - 0] Alex, 61' [2 - 0] B. Matuidi, 65' [3 - 0] J. Menez, 80' [4 - 0] G. Hoarau

Kijevo „Dinamo“ 0 - 0 „Porto“

B grupė

Pirėjo „Olympiakos“ 3 - 1 „Montpellier“

4' [1 - 0] P. Machado, 67' [1 - 1] Belhanda (11 m. baudinys), 80' [2 - 1] L. Greco, 82' [3 - 1] K. Mitroglou

Gelzenkircheno „Schalke“ 2 - 2 Londono „Arsenal“

18' [0 - 1] T. Walcott, 26' [0 - 2] O. Giroud, 45' [1 - 2] K.J. Huntelaar, 67' [2 - 2] J. Farfan

C grupė

„Milan“ 1 - 1 „Malaga“

40' [0 - 1] Eliseu,  73' [1 - 1] A. Pato

Briuselio „Anderlecht“ 1 - 0 Sankt Peterburgo „Zenit“

17' [1 - 0] D. Mbokan

D grupė

Madrido „Real“ 2 - 2 Dortmundo „Borussia“

28' [0 - 1] M. Reus, 34' [1 - 1] Pepe, 45' [1 - 2] A. Arbeloa (į savus vartus), 89' [2 - 2] M. Ozil

„Manchester City“ 2 - 2 Amsterdamo „Ajax“

10' [0 - 1] S.d. Jong, 17' [0 - 2] S.d. Jong, 22' [1 - 2] Y. Touré, 74' [2 - 2] S. Aguero