Lengvą pergalę Ukrainos pirmenybėse iškovojo du lietuvius su gretose turinti Kijevo „Budivelnik“ (8/3) komanda, kuri namuose 90:70 sutriuškino Mariupolio „Azovmaš“ (8/4) ekipą, kuriai atstovauja Simonas Serapinas.

Michailas Anisimovas per 23 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir 4 sykius prasižengė.

26 minutes žaidęs Dainius Šalenga įmetė 12 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Georgijus Tsintsadze surinko 22 taškus, o pralaimėjusių gretose išsiskyrė Lynnas Greeras, kurio sąskaitoje 16 taškų.

S.Serapinas dvikovai registruotas nebuvo.