Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų ketvirtojo turo rungtynėse D grupėje ketvirtadienį Barselonos „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) komanda, kuriai atstovauja Šarūnas Jasikevičius, savo aikštėje 85:82 (23:15, 14:22, 30:18, 18:27) įveikė Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 37:37, o po trijų ketvirčių šeimininkai pirmavo 67:55.

Barselonos komandoje rezultatyviausiai žaidė Marcelinho Huertas. Jis pelnė 24 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Nate'as Jawai surinko 16 taškų, o Juanas Carlos asNavarro - 15. Š. Jasikevičius per 7 min. pelnė 4 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 2/2).

Belgrado ekipai (0 pergalių/4 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Davis Bertanis, 14 - Dejanas Muslis, 13 - Leo Westermannas.

A grupėje Madrido „Real“ (Ispanija) komanda su Martynu Pociumi namuose 80:66 (18:12, 23:14, 22:22, 17:18) nugalėjo Kantu „Mapooro“ (Italija) krepšininkus. Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 41:26, o po trijų - 63:48.

Madrido komandai (3/1) Mirza Begičius pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Ruty Fernandesas ir Nikola Mirotičius surinko po 14 taškų, Jaycee Carrollas ir Sergio Llullas pridėjo po 11 taškų. 18 min. žaidęs M. Pocius pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/1), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Kantu ekipai (1/3) 18 taškų pelnė Pietro Aradori, po 13 - Maartenas Leunenas ir Jeffas Brooksas.