Vieningosios krepšinio lygos varžybų B grupės rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ namuose po pratęsimo 110:106 (19:25, 33:22, 17:20, 21:23; 20:16) įveikė Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Klaipėdiečiai po dviejų kailinių pirmavo 52:47, o po trijų - 69:67. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 13 sek., šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą 90:87, bet tritaškį pataikęs Minsko komandos žaidėjas Aleksandras Kudriavcevas išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Pratęsime likus žaisti 1 min. 6 sek., rezultatas buvo lygus 101:101, bet „Neptūnas“ pelnė septynis taškus be atsako ir, likus 22 sek., atitrūko 108:101 bei išsaugojo pergalingą pranašumą iki finalo sirenos.

„Neptūno“ (1 pergalė/3 pralaimėjimai) gretose nesulaikomas buvo Martynas Mažeika. Jis per 37 min. pelnė 33 taškus (dvitaškiai 6/11, tritaškiai 5/6, baudos 6/8) ir po krepšiais sugriebė 7 kamuolius. Deividas Gailius surinko 19 taškų, Marius Runkauskas - 14, o Vytautas Šarakauskas (13 atk. kam.) ir Evaldas Dainys pridėjo po 13 taškų.

Pergalių neturinčioje Minsko ekipoje (0/5) pasižymėjo A. Kudriavcevas. Jis per 39 min. pelnė 37 taškus (9/13, 3/10, 10/10) ir išprovokavo 9 varžovų pražangas.

„Neptūnas“ B grupėje užima devintąją vietą, o „Smoki-Minsk“ ekipą yra paskutinė - dešimta.