0

Sekmadienį žaidžiamos aštuonios IX Italijos „Serie A“ turo rungtynės.

Milan „Inter“ ir toliau užtikrintai rungtyniauja nacionalinėse pirmenybėse. Andrea Stramaccioni auklėtiniai be didesnio vargo išvykoje rezultatu 1:3 įveikė „Bologna“ vienuolikę ir bent iki šio vakaro su 21 tašku pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Lygos favoritai Turino „Juventus“ išvykoje po atkaklios kovos palaužė „Catania“ futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį likus kiek daugiau nei dvidešimt minučių iki finalinio teisėjo švilpuko pelnė saugas Arturo Vidalis. „Juventus“ su 25 taškais yra neabejotini „Serie A“ lyderiai.

Florencijos „Fiorentina“ savo aikštėje 2:0 palaužė Romos „Lazio“ futbolininkus, tačiau mače daugiausiai dėmesio sulaukė ne įvarčius pelnę žaidėjai, bet teisėjas Mauro Bergonzi. Antroje rungtynių pusėje šis arbitras neskyrė dviejų akivaizdžių 11 metrų baudinių į „purpurinių“ vartus bei iš aikštės išvijo du „Lazio“ saugus Cristianą Ledesmą ir Hernanesą.

Šį vakarą bus žaidžiami dar du „Serie A“ mačai. 21:45 val. Lietuvos laiku „Roma“ savo aikštėje kausis su „Udinese“, o Veronos „Chievo“ žais prieš „Napoli“.

IX „Serie A“ turo statistika:

„Catania“ 0 - 1 Turino „Juventus“

• 69' [0 - 1] A.Vidal

• 67' iš aikštės pašalintas G.Marchese („Catania“)

Florencijos „Fiorentina“ 2 - 0 Romos „Lazio“

• 45' [1 - 0] A. Ljajič

• 90' [2 - 0] L. Toni

• 27' M. Fernandez („Fiorentina“) nerealizavo 11 m. baudinio

• 75' iš aikštės pašalintas C. Ledesma („Lazio“)

• 82' iš aikštės pašalintas Hernanes („Lazio“)

„Bologna“ 1 - 3 Milano „Inter“

• 27' [0 - 1] A. Ranocchia

• 53' [0 - 2] D. Milito

• 58' [1 - 2] N. Cherubin

• 64' [1 - 3] E. Cambiasso

„Torino“ 1 - 3 „Parma“

• 72' [0 - 1] N. Sansone

• 73' [0 - 2] Amauri

• 83' [0 - 3] A. Rossi

• 90' [1 - 3] M. Basha

• 53' iš aikštės pašalintas  G. Sansone („Torino“)

„Pescara“ 0 - 0 Bergamo „Atalanta“

• 47' iš aikštės pašalintas F. Peluso („Atalanta“)

Genujos „Sampdoria“ 0 - 1 „Cagliari“

• 47' [0 - 1] D. Dessena