Stambule (Turkija) vykstančio Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato, kurio prizų fondą sudaro 4,9 mln. JAV dolerių, antrajame mače „Baltojoje“ grupėje trečiadienį antroji pasaulio raketė rusė Marija Šarapova 5:7, 7:5, 7:5 įveikė ketvirtąją pasaulio raketę lenkę Agnieszką Radwanską ir iškovojo antrąją pergalę.

Mačas truko 3 val. 12 min. M. Šarapova šį čempionatą yra laimėjusi 2004 metais.

Serena Williams (nuotr. SCANPIX)Serena Williams (nuotr. SCANPIX)

„Raudonojoje“ grupėje antrąją pergalę iškovojo trečiąją vietą pasaulio reitinge užimanti 2001 ir 2009 metų šio čempionato nugalėtoja amerikietė Serena Williams. Ji 7:6 (7-2), 6:3 įveikė aštuntąją pasaulio raketę kinę Na Li.

M. Šarapova ir S. Williams jau užsitikrino vietas pusfinalyje.

Pirmoji pasaulio raketė baltarusė Viktorija Azarenka pirmajame mače po labai atkaklios kovos 6:7(11-13), 7:6 (7-2), 6:4 nugalėjo vokietę Angelique Kerber, kuri pasaulio reitinge yra penkta. Mačas truko 3 val. 7 min.

Dėl virusinio susirgimo iš varžybų pasitraukė nugalėtojos titulą gynusi šeštoji pasaulio raketė čekė Petra Kvitova. Ją „Baltojoje“ grupėje pakeis devintoji pasaulio raketė australė Samantha Stosur.