Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda iškovojo pirmąją pergalę VTB Vieningosios lygos turnyre. Ji namuose 89:74 (33:19, 14:16, 14:18, 28:21) nugalėjo Minsko „Tsmoki-Minsk“ krepšininkus.

Rusijos klubą į priekį vedė krepšininkai iš Lietuvos. Naudingiausias buvo S.Jasaitis, kuris per 37 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 varžovo metimus, dukart prasižengė, sykį suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

M.Kalnietis aikštėje praleido 22 minutes, per kurias surinko 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Lokomotiv-Kuban“: N.Calathesas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) 22, S.Jasaitis 20, M.Kalnietis 18, J.Baronas 15, A.Maričius (12 atk. kam.) 13, A.Zubkovas 1.

„Tsmoki-Minsk“: A.Kudrautsau 20, J.Smithas 17, P.Uljanko 12, A.Laškevičius 8, A.Forminas ir A.Pustahvaras po 5.