0

Šeštadienį Ispanijos aukščiausiame futbolo divizione sužaistos ketverios aštuntojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia turo dvikova užfiksuota La Korunjos mieste, kur vietos „Deportivo“ namų stadione susikovė su „Barcelona“ ekipa ir šiai nusileido tik po labai atkaklios kovos.

Mače, kuriame buvo pelnyti net devyni įvarčiai, svečiai sužaidus vos 18 minučių pirmavo rezultatu 0:3 ir tuo metu atrodė, kad intrigos tikėtis galėtų tik visiškas optimistas.

Tačiau „Deportivo“ futbolininkai taip nemanė: 26 minutę į „Barsos“ vartus paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Pizzi, o dar po 11 minučių atsilikimą nuo varžovų iki minimumo sumažino Alexas Bergantinosas.

Viltį išlyginti rezultatą po kelių minučių „atšaldė“ Lionelis Messi - 4:2. Tačiau netrukus pirmąjį „Deportivo“ įvartį pelnęs Pizzi vėl sumažino atsilikimą - 4:3.

Toliau sekė identiškas scenarijus: „Barcelona“ dar kartą padidino savo pranašumą iki 2 įvarčių persvaros, o „Deportivo“ ir vėl ją švelnino, tiesa, šį sykį su svečių ekipos žaidėjo Jordi Albos pagalba - saugas kamuolį įsimušė į savus vartus.

Likusios dešimt minučių įtampos ir emocijų daugiau įvarčių nesubrandino ir Tito Vilanovos auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 4:5.

Pergalę paskutinėmis rungtynių minutėmis prieš Valadolido „Real Valladolid“ ekipą išplėšė „Malaga“ futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Antrajame kėlinyje iniciatyvą turėjusiems šeimininkams vis nesisekė antrą kartą pralaužti svečių gynybos, tačiau 81 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Real Valladolid“ žaidėjas Manucho Goncalvesas. „Malaga“ išnaudojo kiekybinį pranašumą, o pergalingą įvartį 87 minutę įmušė Joaquinas Sanchezas.

Įtikinamą pergalę „Santiago Bernabeu“ stadione iškovojo karališkoji Madrido „Real“ ekipa.

„Madridistai“ pelnė po įvartį abiejuose kėliniuose, o ekipa, iškovojusi 14-ąjį tašką, pakilo į ketvirtąją „La Liga“ turnyrinės lentelės poziciją.

Po įvartį šeimininkams pelnė Gonzalo Higuainas ir Cristiano Ronaldo.

„La Liga“ pirmenybių VIII-ojo turo rezultatai:

Malaga 2 - 1 Valadolido Real Valladolid

9' [0 - 1] G.Manucho

36' [1 - 1] Isco

81' G.Manucho raudona kortelė

87' [2 - 1] J.Sanchez

Madrido Real 2 - 0 Celta de Vigo

10' [1 - 0] G. Higuain

68' [2 - 0] C. Ronaldo (iš 11m. baudinio)

Valencia 3 - 2 Bilbao Athletic

La Korunjos Deportivo 4 - 5 Barcelona

3' [0 - 1] J. Alba

8' [0 - 2] C.H. Tello

18' [0 - 3] L. Messi

26' [1 - 3] Pizzi (iš 11m. baudinio)

37' [2 - 3] A. Bergantinos

43' [2 - 4] L. Messi

47' [3 - 4] Pizzi

49' J. Mascherano raudona kortelė

77' [3 - 5] L. Messi

79' [4 - 5] J. Alba (į savus vartus)