Po Vilniaus „Statybos“ ir Šilutės „Šilutės“ rungtynių finalinės sirenos, ketvirtą kartą iš eilės pergale džiaugėsi sostinės komandos fanai. Juodai–baltų sirgaliai reikalavo 100, bet švieslentė pasibaigus mačui rodė skaičius 99:66.

Svečių iš Šilutės ir Vilniaus „Statybos“ susitikimas prasidėjo lygia kova, tačiau likus trims minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos, po K. Januškos pataikyto dvitaškio,vilniečiai išsiveržė į priekį ir pamažu didino atotrūkį. Pasibaigus pirmajam kėliniui „Statyba“ pirmavo 8 taškais (22:14).

Antrajame ketvirtyje D. Tarvydas („Statyba“) pelnė 7 taškus iš eilės ir padidino vilniečių pranašumą iki septyniolikos taškų - 34:17. Penkioliktą rungtynių minutę iniciatyvos ėmėsi L. Kazlauskas ir T. Rinkūnas („Statyba“). Po jų taiklių dvitaškių skirtumas tarp komandų pasidarė triuškinamas - 23 taškai. Antrasis ketvirtis baigėsi 51:30 praėjusio NKL sezono vicečempionų naudai.

Antroje varžybų pusėje padėtis nesikeitė. „Statyba“ užtikrintai laikė 18-23 taškų skirtumą. Tik po G. Pakalniškio („Šilutė“) pelnyto tritaškio svečiams pavyko prisivyti iki 16 taškų, tačiau į tokį varžovų priartėjimą šeimininkai atsakė taikliais dvitaškiais ir vėl nutolo 26 taškais. „Šilutė“ bandė vytis, tačiau nesėkmingai – nekrito nei tritaškiai, nei baudų metimai ir nors A. Kuncaitis su sirena įmetė 2 taškus, rezultatas „Šilutės“ sirgalių nedžiugino – 73:49.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai tik didino savo pranašumą. Likus vienai minutei iki mačo pabaigos, po K. Januškos tritaškio ir O. Varanausko dvitaškio, juodai – balti pasiekė didžiausią atotrūkį dienos susitikime (34 taškai). Salė reikalavo 100. A. Žarskus turėjo progą tai padaryti mesdamas du baudos metimus, tačiau pataikė tik vieną ir rungtynės baigėsi 99:66.

Tai buvo ketvirta vilniečių pergalė iš eilės, o šilutiškiams – ketvirtas pralaimėjimas. Susirinkusi 11 taškų po šešių turų „Statyba“dalijasi 1-2 vietas Pakruojo „Meresta“.

Daugiausiai taškų „Statybos“ komandai pelnė O. Varanauskas ir D. Tarvydas – po 17, 13 taškų pridėjo A. Žarskus, V. Lukša įmetė 12 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

„Šilutės“ gretose A. Kaubrys pelnė 17 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, E. Šaulys pelnė 14 taškų.

Kiti rezultatai:

Kauno „Žalgiris-2“ – Vilniaus „Perlas – MRU“ 87:75 („Žalgiris-2“: J. Tamulis, T. Dimša 14 tšk., V. Kariniauskas, A. Gudaitis 13 tšk.;„Perlas – MRU“: A. Udras 19 tšk., 8 atk. kam., J. Elvikis 19 tšk., M. Virbalas 15 tšk., 10 atk. kam.)

Šakių „Zanavykas“ – Gargždų „Gargždai – Bremena“ 82:67 („Zanavykas“: E. Stanionis 31 tšk., 7 atk. kam., M. Užupis 14 tšk.;„Gargždai – Bremena“: D. Matutis 23 tšk., 7 atk. kam., M. Grigaitis 1 tšk., 9 atk. kam.)

Vilniaus „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ – Molėtų „Ežerūnas – Karys“ 75:77 („Š.Marčiulionio KA – Twomenas“: M. Pociukonis 17 tšk., G. Staniulis 12 tšk., 5 atk. kam.;„Ežerūnas – Karys“: R. Sugintas 20 tšk., 5 atk. kam., J. Narušis 13 tšk., M. Kugauda 12 tšk., 5 atk. kam.)