0

Po nacionalinių rinktinių pertraukos prasidėjo kovos Anglijos „Premier“ lygoje.

Centrinėje VIII Anglijos pirmenybių turo dvikovoje Juano Matos vedamas Londono „Chelsea“ išvykoje rezultatu 4:2 įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.

Pirmieji į priekį įsiveržė „mėlynieji“, kurių gretose 18 mačo minutę įspūdingu smūgiu pasižymėjo gynėjas Gary Cahillas. Po pertraukos „kanarėlės“ netruko atsakyti tiksliais Williamo Gallas ir Jermaine Defoe šūviais.

Rungtynių didvyriu tapo „Chelsea“ saugas Juanas Mata, kuris likus kiek mažiau nei pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos du kartus nuginklavo „Tottenham“ vartus saugojusį veteraną Bradą Friedelį.

Tas pats J.Mata 90 mačo minutę rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie Danielio Sturrigde įvarčio, kuris ir tapo paskutiniu rungtynių štrichu.

Po šios pergalės Roberto Di Matteo auklėtiniai su 22 taškais išlieka vienvaldžiais Anglijos pirmenybių lyderiais.

Šį vakarą dar bus žaidžiamos 7 aštuntojo „Premier“ lygos turo rungtynės.

Statistika:

Londono „Tottenham Hotspur“ 2 - 4 Londono „Chelsea“

18' [0 - 1] G. Cahill

47' [1 - 1] W. Gallas

54' [2 - 1] J. Defoe

66' [2 - 2] J. Mata

69' [2 - 3] J. Mata

90' [2 - 4] D.Sturrigde