0

Sudėtingą pergalę Eurolygos turnyro D grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, iškovojo Maskvos CSKA (2/0) ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 76:71 (14:13, 25:18, 10:15, 13:16, 14:9) palaužė Belgrado „Partizan“ (0/2) klubą.

Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui Vladimiras Lučičius pataikė iš vidutinio nuotolio ir sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki minimumo (48:49), o likus žaisti šešias minutes Leo Westermannas tolimu metimu po labai ilgos pertraukos sugrąžino pranašumą „Partizan“ ekipai - 55:53.

Likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo lygus (57:57), tačiau Nenadas Krstičius prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei dviem baudų metimais sugrąžino pranašumą Rusijos čempionams - 62:60. Po Bojano Bogdanovičiaus dviejų baudos metimų rezultatas tapo lygus (62:62) ir paskutinė ataka ketvirtajame kėlinyje atiteko aikštės šeimininkams. Visgi nei B.Bogdanovičiaus, nei L.Westermanno metimai tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Nervų karu virtusios papildomos penkios minutės geriau prasidėjo „Partizan“ klubui, kuris po Dejano Musli ir B.Bogdanovičiaus metimų įgijo keturių taškų pranašumą - 67:63. Visgi Sonny Weemsas ir Milošas Teodosičius likus žaisti pusantros minutės vėl persvėrė rezultatą CSKA naudai - 70:69. Per likusį laiką svečiai pergalę įtvirtino baudų metimais.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ ekipos legionierius Sonny Weemsas per 35 minutes pelnė 30 (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 2/2, baudos 8/8) taškų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei surinko 38 naudingumo balus.

„Pertizan“: B.Bogdanovičius 16 (6 atk. kam., 8 išprov. praž.), L.Westermannas 15 (dvitaškiai 2/8, 7 kld.), D.Bertanis 11,  (tritaškiai 3/6), D.Gordonas, V.Lučičius ir D.Musli (10 atk. kam.) - po 8.

CSKA: S.Weemsas 30, M.Teodosičius 12 (tritaškiai 1/7), Z.Ercegas (tritaškiai 3/6, 6 atk. kam.) ir N.Krstičius (8 kld.) - po 9.

KITI REZULTATAI:

„Maccabi“„Montepaschi“ 70:68

„Maccabi“: R.Hickmanas 19 (tritaškiai 1/6), M.Thomas 14 (11 atk. kam.), L.Eliyahu 11 (11 atk. kam.), D.Smithas 7 (7 atk. kam.).

„Montepaschi“: M.Kempas 16 (tritaškiai 2/7), B.Brownas 11 (tritaškiai 1/5, 6 rez. perd.), K.Kanguras ir D.Mossas - po 9.

„Alba“„Elan“ 74:71

Nugalėtojams Deonas Thompsonas pelnė 24 taškus (8 atk. kam.), Dashaunas Woodas - 19, Heiko Schaffartzikas pridėjo 13 taškų.

Pralaimėjusiems 20 taškų įmetė Steedas Tchicamboud, po 14 surinko Blake'as Schilbas ir Sheldenas Williamsas (13 atk. kam.).

„Panathinaikos“ - „Mapooro“ 78:76

„Panathinaikos“: S.Schortsanitis 19 (baudos 9/11), D.Diamantidis 12 (7 rez. perd., 7 išprov. praž.), A.Panko ir R.Ukičius - po 11, K.Tsartsaris 8 (6 atk. kam.).

„Mapooro“: P.Aradori ir M.Markoishvilis (baudos 6/6) - po 17, A.Tyusas-Cecchini 10 (6 atk. kam.), J.Brooksas 9.

„Bešiktaš“ -  „Brose Baskets“ 86:71

„Brose Baskets“: A.Gavelas 21 (dvitaškiai 6/7), B.Nachbaras 11 (8 išprov. praž.), S.Gipsonas ir M.Zirbesas (7 atk. kam.) - po 10.

„Bešiktaš“: C.Jerrellsas 27 (dvitaškiai 7/10, baudos 7/8), M.Guleras 14 (7 atk. kam.), D.Markota 11 (dvitaškiai 1/5, 6 atk. kam.), S.Cetinas ir P.Christopheris - po 9.