0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos šešerios VII-ojo turo rungtynės.

Savų žiūrovų akivaizdoje „Sunderland“ vienuolikę „nušlavė“ Roberto Mancini auklėtiniai. „Manchester City“ į priekį išsiveržė prabėgus vos 5 minutėms, kai tiksliai smūgiavo serbas Aleksandaras Kolarovas. Po įvartį čempionų gretose pelnė Sergio Aguero bei Jamesas Milneris.

„Manchester City“ 3 - 0 „Sunderland“

5' [1 - 0] A. Kolarov

60' [2 - 0] S. Agüero

89' [3 - 0] J. Milner

Vis dėlto, pergalė „Manchester City“ neleido priartėti prie čempionato vienvaldžių lyderių, Londono „Chelsea“ futbolininkų.

„Mėlynieji“ savo stadione 4:1 palaužė „Norwich City“ vyrus ir su 19 taškų toliau išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje.

Nors rungtynių pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo - 11 minutę pasižymėjo „Norwich City“ puolėjas Grantas Holtas - „Chelsea“ prireikė vos 10 minučių, kad rezultatą ne tik išlyginti, bet ir persverti savo naudai.

Persvarą įtikinama įvarčiais 31 ir 76 minutėmis pavertė Edinas Hazardas bei Branislavas Ivanovičius.

Londono „Chelsea“ 4 - 1 „Norwich City“

11' [0 - 1] G. Holt

14' [1 - 1] F. Torres

22' [2 - 1] F. Lampard

31' [3 - 1] E. Hazard

76' [4 - 1] B. Ivanovič

Kiti Anglijos „Premier“ lygos VII-ojo turo rezultatai:

„Swansea City“ 2 - 2 „Reading“

31' [0 - 1] P. Pogrebnyak

44' [0 - 2] N. Hunt

71' [1 - 2] Michu

78' [2 - 2] W. Routledge

„West Bromwich Albion“ 3 - 2 Londono „Queens Park Rangers“

5' [1 - 0] J. Morrison

22' [2 - 0] Z. Gera

35' [2 - 1] A. Taarabt

85' [3 - 1] Y. Mulumbu

90' [3 - 2] Y. Mulumbu E. Granero

„Wigan Athletic“ 2 - 2 Liverpulio „Everton“

10' [1 - 0] A. Kone

11' [1 - 1] N. Jelavič

23' [2 - 1] F.D. Santo

87' [2 - 2] L. Baines (iš 11 m. baudinio)