0

Šeštadienį, „Old Trafford“ stadione, „Manchester United“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ dvikova baigėsi pirmoji Anglijos „Premier“ lygos VI-ojo turo diena.

Kiek netikėtai pergalę iškovojo svečiai, kurie vienu metu turėjo ir dviejų įvarčių persvarą.

Vos 2-ąją rungtynių minutę pasižymėjo buvęs Amsterdamo „Ajax“ gynėjas Janas Vertonghenas ir „Tottenham“ išvedė į priekį. Po pusvalandžio svečių persvarą padvigubino Garethas Bale`as ir nuaidėjus teisėjo švilpukui į rūbines „Tottenham“ žaidėjai išėjo turėdami solidžią persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje, 51 minutę, „Manchester United“ ir Portugalijos rinktinės žaidėjas Nani šeimininkams įžiebė viltį pelnydamas įvartį, tačiau vos po minutės ją „užgesino“ amerikietis Clintas Dempsey - 1:3.

Po minutės Shinji Kagawa ir vėl sugrąžino intrigą - 2:3. Vis dėlto, likusio laiko sero Alexo Fergusono auklėtiniams nepakako ir teko pripažinti „Tottenham“ pranašumą bei atsisveikinti su svarbiais taškais.

Nors pralaimėjo, „Manchester United“ turnyrinėje lentelėje išsaugojo trečią poziciją (12 tšk.), tuo tarpu „Tottenham Hotspur“ pakilo į penktąją vietą (11 tšk.).

„Premier“ lygos vienvaldžiu lyderiu su 16 taškų ir toliau išlieka Londono „Chelsea“.

„Manchester United“ 2 - 3 „Tottenham Hotspur“

• 2' [0 - 1] J. Vertonghen

• 32' [0 - 2] G. Bale

• 51' [1 - 2] Nani

• 52' [1 - 3] C. Dempsey

• 53' [2 - 3] S. Kagawa