Maskvos „Spartak“  Unai Emery auklėtiniai buvo per plauką nuo stebuklo. Rusams pavyko „Barcelona“ namų stadione iki 72 antros minutės pirmauti 2-1. Paskui rezultatą  taikliu smūgiu išlygino „blaugrana“ lyderis Lionelis Messi. Nepraėjus nei dešimt minučių argentinietis pelnė dar vieną įvartį ir ispanams sugražino mačo eigoje geram pusvalandžiui prarastą lyderių vardą. Ispanai iškovojo sunkią pergalę

Londono „Chelsea“ namie neišlaikė dviejų įvarčių pranašumo prieš Turino „Juventus“. „Mėlynieji“ po dviejų taiklių Oscaro smūgių 33 min pirmavo 2-0, bet „senoji senjora“ iki finalinio rungtynių švilpuko atsitiesė ir išlygino rezultatą  -2:2.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Borisovo BATE ekipa. Ji išvykoje 3-1 nukovė „Lille“ klubą

Miuncheno „Bayern“ namie 2-0 įveikė „Valencia“ klubą, o „Manchester United“ minimaliu rezultatu 1-0 triumfavo prieš Stambulo „Galatasaray“.

Čempionų lygos statistika

E grupė

Londono „Chelsea“ 2 - 2 Turino „Juventus“

• 31' [1 - 0] Oscar

• 33' [2 - 0] Oscar

• 38' [2 - 1] A. Vidal

• 81' [2 - 2] F. Quagliarella

Donecko „Šachtar“ 2 - 0 „Nordsjaelland“

• 44' [1 - 0] H. Mkhitaryan

• 76' [2 - 0] H. Mkhitaryan

F grupė

Miuncheno "Bayern„ 2 - 1 “Valencia"

• 38' [1 - 0] B. Schweinsteiger

• 76' [2 - 0] T. Kroos

• 90' [2 - 1] N.H. Valdez

„Lille“ 1 - 3 Borisovo BATE

• 6' [0 - 1] A. Volodko

• 20' [0 - 2] V. Rodionov

• 43' [0 - 3] E. Olekhnovich

• 60' [1 - 3] A. Chedjou

G grupė

"Barcelona„ 3 - 2 Maskvos “Spartak"

• 14' [1 - 0] C.H. Tello

• 29' [1 - 1] D. Alves (į savo vartus)

• 58' [1 - 2] Romulo

• 72' [2 - 2] L. Messi

• 80' [3 - 2] L. Messi

Glazgo „Celtic“ 0-0  Lisabonos „Benfica“