0

Sekmadienio popietę buvo sužaisti septyni trečiojo Italijos „Serie A“ pirmenybių turo mačai.

Didžiausią staigmeną pateikė Zdeneko Zemano vadovaujama „Roma“ vienuolikė, kuri savo žiūrovų akivaizdoje susikrovusi dviejų įvarčių pranašumą sugebėjo rezultatu 2-3 pralaimėti „Bologna“ futbolininkams.

Titulą ginantis Turino „Juventus“ išvykoje 3-1 sudorojo „Genoa“ ekipą. Abi ekipos į pertrauką išėjo rezultatui esant 1-0 aikštės šeimininkų naudai, tačiau antroje rungtynių pusėje tikrą šou surengė Mirko Vučinčius pelnęs įvartį ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo ir Romos „Lazio“ futbolininkai išvykoje 1-3 palaužę Veronos „Chievo“.

Kituose susitikimuose „Napoli“ 3-1 įveikė „Parma“, „Fiorentina“ 2-0 laimėjo prieš „Catania“, „Sampdoria“ šiaip ne taip 2-3 nugalėjo „Pescara“, o „Udinese“ sužaidė lygiosiomis 2-2 su „Siena“.

Paskutinėse šio Italijos pirmenybių turo rungtynėse 21:45 val. Lietuvos laiku Milano „Inter“ išvykoje bandys įveikti debiutantus „Torino“

Trečiojo „Serie A“ turo rezultatai:

„Genoa“ 1 - 3 Turino „Juventus“

• 18' [1 - 0] C.Immobile

• 61' [1 - 1] E.Giaccherini

• 78' [1 - 2] M.Vučinič (11 m. baudinys)

• 84' [1 - 3] K.Asamoah

„Roma“ 2 - 3 „Bologna“

• 7' [1 - 0] A.Florenzi

• 16' [2 - 0] E.Lamela

• 72' [2 - 1] A.Gilardino

• 73' [2 - 2] A.Diamanti

• 90' [2 - 3] A.Gilardino

Veronos „Chievo“ 1 - 3 Romos „Lazio“

• 5' [0 - 1] A.Hernanes

• 38' [0 - 2] M.Klose

• 74' [0 - 3] A.Hernanes

• 82' [1 - 3] S.Pellisier (11 m. baudinys)

„Napoli“ 3 - 1 „Parma“

• 3' [1 - 0] É. Cavani (11 m. baudinys)

• 39' [2 - 0] G. Pandev

• 44' [2 - 1] M. Parolo

• 77' [3 - 1] L. Insigne

„Fiorentina“ 2 - 0 „Catania“

• 43' [1 - 0] S. Jovetič

• 65' [2 - 0] L. Toni

„Siena“ 2 - 2 „Udinese“

• 3' [0 - 1] D.Basta

• 6' [0 - 2] A.D.Natale

• 53' iš aikštės pašalintas A.Lazzari („Udinese“)

• 70' [1 - 2] E. Calaio

• 77' [2 - 2] Eduardo (11 m. baudinys)

„Pescara“ 2 - 3 „Sampdoria“

• 31' [0 - 1] M.Lopez

• 60' [0 - 2] M.Estigarribia

• 75' [1 - 2] M.Celik

• 76' [1 - 3] M.Lopez

• 90' [2 - 3] G.Caprari