0

Sekmadienį Olandijos provincijoje Limburge prasidėjusio 79-ojo pasaulio dviračių sporto plento čempionato vyrų klubinių komandų atskiro starto lenktynėse JAV komanda „Garmin-Sharp“ su 24-erių metų lietuviu Ramūnu Navardausku užėmė dešimtąją vietą.

Nugalėjo Belgijos komanda „Omega Pharma-Quick Step“. Ji 53,2 km distanciją įveikė per 1 val. 3 min. 17,17 sek. (vid. greitis - 50,532 km/h). Antrąją vietą užėmė JAV komanda BMC. Ji nugalėtojams pralaimėjo 3,23 sek. Trečioje vietoje - Australijos komanda „Orica-GreenEdge“ (+47.06 sek.).

„Garmin-Sharp“ komanda nugalėtojams pralaimėjo 1 min. 35,13 sek.

Lenktynėse dalyvavo 32 komandos, kurias sudarė po šešis dviratininkus.

Moterų komandų atskiro starto lenktynes (34,2 km) laimėjo Vokietijos komanda „Specialized-Lululemon“ (46 min. 31,6 sek.; vid. greitis - 44,103 km/h). Lenktynėse dalyvavo 12 moterų ekipų.

Paskutinį kartą komandų atskiro starto lenktynės pasaulio pirmenybėse buvo surengtos 1994 metais.