Antrąją pergalę iš eilės Klaipėdoje vykstančiame Vlado Garasto taurės turnyre iškovojo Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubas, kuris sekmadienį 105:79 (33:26, 25:18, 31:18, 16:17) įveikė be pergalių liekančią Kijevo „Budivelnik“ komandą.

25 minutes aikštelėje praleidęs Valdas Vasylius nugalėtojams pelnė 16 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 0/2, baudos 8/8) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei 3 sykius prasižengė.

Simas Galdikas per 9 minutes į varžovų krepšį įmetė 3 (dvitaškiai 1/2, baudos 1/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas bei kartą prasižengė.

Rezultatyviausiai „Dnipro“ komandoje žaidė buvęs „Šiaulių“ legionierius Derrickas Low, kurio sąskaitoje 20 taškų ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Kijevo komandoje rungtyniaujantis Dainius Šalenga per 16 minučių surinko 2 (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 0/1) taškus bei 3 sykius prasižengė.